| Model Number | ARCADE-BLK |
|---|---|
| Motherboard Support | M-ITX, ITX, M-ATX |
| Colour | Black |
| LED Lighting | Yes |
| Window | Yes |
| Connectors/Controls | 1 x USB3.0 |
| Drive Bays | 2 x 3.5" Internal |
| Expansion Slots | 5 x Full Size Expansion Slots |
| Fan Mounts | Front: None |
| Included Fans | Rear: 1 x 120mm 4pin ARGB Fan |
| Radiator Support | Top: Up to 360 mm |
| Material | Front Bezel: Tempered Glass |
| Compatibility | GPU max length: CPU cooler max height: PSU Max Length: |
| Weight | 5.9 kg |
| Dimensions | 435 x 285 x 365 mm |
| Warranty | 1 Year |




























