| Model Number | COMMERCE-BLK |
|---|---|
| Motherboard Support | M-ITX, ITX, M-ATX |
| Colour | Black |
| LED Lighting | No |
| Window | No |
| Connectors/Controls | 1 x USB-C |
| Drive Bays | External: 1 x 5.25" |
| Expansion Slots | 4 x Expansion Slots |
| Fan Mounts | Side: 1 x 92 mm |
| Included Fans | None |
| Radiator Support | None |
| Material | Chassis: 0.6mm SECC |
| GPU max length | 220 mm |
| CPU cooler max height | 80 mm |
| PSU Compatibility | Length: Up to 240 mm |
| Dimensions | Including Fascia / Panels: 385 x 103 x 325 mm |
| Weight | 3.85 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Product Type | Case |


















