| Model Number | APOLLOM-BLK, APOLLOM-WHT |
|---|---|
| Motherboard Support | M-ITX, ITX, M-ATX |
| Colour | Black, White |
| LED Lighting | Yes |
| Window | Yes |
| Connectors/Controls | 1 x USB 3.0 |
| Drive Bays | 1 x 3.5" Internal |
| Expansion Slots | 4 x Full Size Expansion Slots |
| Fan Mounts | Front: 3 x 120 mm |
| Included Fans | Rear: 1 x 120mm ARGB Fan |
| Radiator Support | Top: Up to 240 mm |
| Material | Body: SPCC |
| GPU max length | 300 mm |
| CPU cooler max height | 185 mm |
| Weight | 3.5 kg |
| Dimensions | Including Fascia / Panels: 360 x 218 x 380 mm |
| Warranty | 1 Year |
| Product Type | Case |



