| Model Number | CORPORATE-BLK |
|---|---|
| Motherboard Support | M-ITX, ITX, M-ATX |
| Colour | Black |
| LED Lighting | No |
| Window | No |
| Connectors/Controls | 2 x USB 3.0 |
| Drive Bays | 2 x 5.25" External |
| Expansion Slots | 4 x Expansion Slots |
| Fan Mounts | Front: 1 x 120 mm |
| Included Fans | Front: 1 x 120 mm Fan |
| Radiator Support | None |
| Material | Chassis: 0.6mm SECC |
| GPU max length | 300 mm |
| CPU cooler max height | 145 mm |
| PSU Compatibility | Location: Top |
| Dimensions | Including Fascia / Panels: 360 x 175 x 350 mm |
| Weight | 3.5 kg |
| Accessories | Screw Bag |
| Warranty | 1 Year |
| Product Type | Case |
















