| Model Number | ENTERPRISE-M |
|---|---|
| Motherboard Support | M-ITX, ITX, M-ATX |
| Colour | Black |
| LED Lighting | No |
| Window | No |
| Connectors/Controls | 1 x USB 3.0 |
| Drive Bays | 2 x 3.5" Internal |
| Expansion Slots | 4 x Expansion Slots |
| Fan Mounts | Top: None |
| Included Fans | Rear: 1 x 120 mm Fan |
| Material | Mesh Front Panel |
| GPU max length | 240 mm |
| CPU cooler max height | 160 mm |
| PSU Compatibility | Location: Top |
| Dimensions | Including Fascia / Panels: 320 x 190 x 352 mm |
| Weight | 3 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Product Type | Case |


















