| Model Number | ZEPHYRV2-BLK, ZEPHYRV2-WHT |
|---|---|
| Motherboard Support | M-ITX, ITX, M-ATX |
| Colour | Black, White |
| LED Lighting | Yes |
| Window | Yes |
| Connectors/Controls | 1 x USB3.0 |
| Drive Bays | 2 x 3.5" Internal |
| Expansion Slots | 5 x Full Size Expansion Slots |
| Fan Mounts | Front: 3 x 120 mm |
| Included Fans | Front: 3 x 120mm ARGB Fans |
| Radiator Support | Front: Up to 360 mm |
| Material | Front Bezel: Plastic + Mesh |
| GPU max length | 340 mm |
| CPU cooler max height | 160mm |
| PSU Compatibility | Max length: 200 mm |
| Weight | 4.7 kg |
| Dimensions | Including Fascia / Panels: 406 x 210 x 450 mm |
| Warranty | 1 Year |
| Product Type | Case |



